200 Audemars Piguet Series MORITA Edycja limitowana

Repliki Zegarków Szwajcarskich

Kiedy eleganckie bąbelki szampana spotykają się z nowoczesną kolekcją Millennium, powstaje piękny, nowy romantyczny Repliki Zegarków. Limitowana edycja MORITA, zaprojektowana przez znanego japońskiego architekta Yasumichi Moritę, ma limitowaną edycję 200 sztuk na całym świecie, zainspirowaną rosnącym pięknem bąbelków szampana i jest dostarczana z ekskluzywnym etui z limitowanej edycji.
Na zewnątrz zastosowano najnowocześniejsze cechy kolekcji Audemars Piguet Millenary Millennium, z 18-karatowym różowym złotem, aby stworzyć wyróżniającą się poziomą owalną obudowę. Niektóre powierzchnie, takie jak środkowa warstwa pudełka, są polerowane matowo; Inne powierzchnie, takie jak ramka i przód występów, są polerowane i polerowane, aby nadać warstwowy wygląd. Konstrukcja pudełka jest subtelnie wyrafinowana i ozdobiona krzyżowym matowym wykończeniem. Przez przezroczystą dolną pokrywę z szafirowego kryształu możesz cieszyć się piękną obsługą ekskluzywnego automatycznego mechanizmu linowego Cal.3120 Audemars Piguet. Zegarek Millennium MORITA jest wyposażony w perłowy czarny skórzany pasek ze składanym zapięciem w kształcie AP.
Limitowana edycja Millennium MORITA odziedziczyła wyjątkową ekscentryczną sferę serii Millennium, a także znak, że koneserzy mogą rozpoznać swoje słynne drzwi na pierwszy rzut oka. Zewnętrzna krawędź tarczy wyznacza cienki pierścień zewnętrzny. Lśniąca czarna powierzchnia jest oznaczona małymi cyframi rzymskimi w 18-karatowym różowym złocie, a druga strona jest osadzona w diamentach i różowo-złotych kropkach. Elegancka poezja
Obudowa zegarka, która jest dostępna wyłącznie w limitowanej edycji Millennium MORITA, została również zaprojektowana przez Moritę Kenton. Przezroczyste akrylowe pudełko jest osadzone wieloma różowymi złotymi kulkami, które odbijają bąbelki szampana na powierzchni.
Millenary Millennium MORITA Limited Repliki Zegarków Szwajcarskich jest wyposażony w automatyczny mechanizm nawijania Cal.3120, zaprojektowany, opracowany i produkowany wyłącznie przez Audemars Piguet. Obecnie zegarki Audemars Piguet obejmują zarówno klasyczny zegarek Jules Audemars, jak i luksusowy zegarek sportowy Royal Oak oraz nowoczesną kolekcję Millenary Millennium, wszystkie wyposażone w mechanizm Cal.3120. Ruch ten był ciągle udoskonalany, a jego dokładność w czasie podróży jest znakomita. Pomost wyrównujący poziomy do poziomego poprawia odporność na wstrząsy. Centralna sekundnik napędu bezpośredniego zapobiega hałasowi podczas przenoszenia drugiej ręki. Regulowane kółko obciążnikowe jest wyposażone w osiem małych ciężarków, aby uczynić regulację ruchu bardziej precyzyjnym i stabilnym oraz aby utrzymać stabilność przez długi czas. Ponadto, aby użytkownik czuł się bardziej komfortowo, kaliber Cal.3120 ma funkcję zmiany daty i funkcję szybkiego dostosowywania oraz ma rezerwę energii do 60 godzin. Gdy użytkownik pociągnie koronkę do ustawionej pozycji czasowej, drugie urządzenie zatrzymujące może zostać aktywowane, a druga ręka jest natychmiast nieruchoma, co czyni ustawienie czasu wygodniejszym.
Ostatnim akcentem ruchu Cal.3120 jest jego delikatne kunszt. Komponenty tego ruchu są montowane ręcznie w fabryce Audemars Piguet w Le Brassus, co gwarantuje doskonałą jakość podczas całego procesu produkcyjnego i wykończeniowego. Most jest starannie ścięty i wypolerowany, aby uzyskać wyraźnie promienny grzebień. Krawędź rubinowego otworu montażowego jest polerowana diamentową powierzchnią, ramię koła zębatego jest fazowane, a krawędzie i powierzchnie są polerowane diamentami. Otwory na śruby są fazowane. Wszystkie dekoracje są wykonane ręcznie, dwustronne perłowe kropki na płycie są wypolerowane, a most ozdobiony jest falami genewskimi. Złoto 22K wykonane z bryłek złota jest automatycznie grawerowane logo AP oraz odznakami Audemars i Piguet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *