Nie tylko mężczyźni i kobiety „rozświetlają” ciemną noc

W odróżnieniu od tradycyjnego zegarka światowego, może on wyraźnie odczytywać czas główny i czas regionalny, opatentowany duży kalendarz jest zsynchronizowany z czasem głównym i może wyświetlać wyświetlanie dnia lub nocy czasu głównego lub czasu regionalnego. Świetliste wskazówki na godziny, minuty i rezerwę mocy.

Repliki Zegarków interpretuje pełnoetatowy chronograf z zegarem zwrotnym z zegarem z kołem kolumnowym oraz wyświetlaczem zysków i strat w fazie księżyca, które są tradycyjnie stosowane w tradycyjnych zegarkach sportowych. Funkcja pełnego kalendarza fazy księżyca w ruchu F185 może zapewnić płynne działanie zegarka w dzień iw nocy, a funkcja taktowania Repliki Zegarkow jest obsługiwana przez pionowe koło kolumny.

Zegarki Repliki

Duże cyfry arabskie pokryte są białą, super świecącą farbą. Szeroka czarna matowa tarcza wyraźnie uwydatnia satynowe czarne super świecące wskazówki w kolorze rutenu.

Czarna tarcza, znaczniki godzin i centralne wskazówki minut i godzin są pokryte pomarańczowożółtą ciepłą barwą super fluorescencyjną powłoką, przypominającą Repliki Zegarków Szwajcarskich. Czas podziału jest mierzony przez chronograf wyposażony w dwa przyciski chronografu i wyświetlany przez dwa liczniki godzin i minut o godzinie 9 i 3 oraz środkową wskazówkę sekundową.

Wykonany jest z tytanu i ceramiki, na bazie czerwonej flagi polskiej. Szacunek Replica Watches dla boiska znajduje odzwierciedlenie w centralnym 45-minutowym zegarze, który został specjalnie zaprojektowany na mecz o Puchar Europy. Czerwone szafirowe lustro przenosi czerwoną skalę minut oraz wewnętrzne i zewnętrzne zabezpieczenie antyrefleksyjne. Satynowane łuski pokryte są powłoką rutenową i czerwoną powłoką fluorescencyjną.

Kształt jest zgodny ze stylem XX-wiecznej serii vintage. Obudowa ma obrotowy pierścień oznaczony nazwą miasta na świecie, który może z łatwością określić czas w różnych strefach czasowych. Ponadwymiarowe znaczniki godzin zapewniają idealną czytelność, a dumne okno kalendarza Glashütte znajduje się na godzinie 6, co daje całkowitą kontrolę. Wahadło z 21-karatowego złotego szkieletu, urządzenie do precyzyjnego strojenia na gęsiej szyi i precyzyjnie wypolerowany szyna Glashütte 3/4 odzwierciedlają doskonałą technologię zegarmistrzowską Glashütte.
Dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanego technologicznie stopu cyrkonu jest lekki, wrażliwy i twardszy niż tytan. Obrotowa stopniowana ramka i łukowata korona ważnego symbolu marki Harry Winston sprytnie odzwierciedlają wytłoczony wzór paryski. Tło przybijanej tarczy ma kształt łuku, podkreślając tarczę chronografu, z górną wydrążoną; tarcza chronografu godzinnego znajduje się pod tarczą, a niebieskie strzałki wyraźnie pokazują wskazówki godzin i minut. Limitowana edycja 300 sztuk.
 
发送反馈
历史记录

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *