Prezent od Eltona Senny

Fiesta będzie gospodarzem dziewiątej aukcji zegarków w Genewie. Na tej aukcji Filés weźmie prezent od Eltona Senny, kosmografu Repliki Zegarków Daytona Reference 1652818K złoty zegarek (nr 23).

   Elton Senna jest znanym pokoleniem w wyścigach F1. Ten Repliki Zegarkow to prezent dla Angelo Parilli. Wcześniej podczas kariery Eltona Senny Kart Angelo Parilla odkrył go i nawiązał relacje z Brazylijczykiem, który miał wtedy zaledwie 18 lat, prowadząc go, aby stał się wielką legendą w wyścigach F1.

   W 1978 roku Elton Senna podarował tę Zegarki Repliki Angelo Parilli, a na odwrocie zegarka wygrawerowano słowa „AAngelodaAyrton1978”. Ten zegarek ma wysoko cenioną tarczę „FloatingDial” (kosmograf na tarczy jest inny niż inne słowa) i ramkę Mark1.

   Repliki Zegarków Szwajcarskich ma średnicę 39 mm i jest wyposażony w automatyczny mechanizm 4030, wyposażony w bransoletę z 18-karatowego żółtego złota i regulowaną klamrę. Ta Replica Watches została zrobiona ze zdjęciem z autografem Eltona Senny, maską ochronną oraz listem certyfikacyjnym od Angelo Parilla, szacowanym na 100 000 do 200 000 franków szwajcarskich przed sesją. (Oglądaj zdjęcia / tekst w domu Xu Chaoyang)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *