Repliki Zegarków BENTLEY B06 MIDNIGHT CARBON

Repliki Zegarków

Breitling Bentley B06 Chronograph Repliki Zegarków wyróżnia się ruchem Breitling B06 i oryginalnym systemem „30 sekund”. Nowy czarny wygląd sprawia, że ​​to klasyczne arcydzieło jest jeszcze bardziej wyjątkowe, z limitowaną edycją 500 sztuk na całym świecie.

Nowa obudowa i ramka z limitowanej edycji Repliki Zegarkow są satynowane i karbonizowane o wysokiej wytrzymałości, a ramka ma grawerowany pięknie wytłoczony wzór, inspirowany charakterystyczną chłodnicą chłodniczą samochodu sportowego Bentley. Tarcza jest wykonana z czarnej macicy perłowej, a błyszcząca tarcza z matowym zegarem i czerwono-białymi napisami, wyjątkowy kontrastowy kontrast zapewnia wyraźny efekt wizualny. Tył tego zegarka został również zaprojektowany tak, aby był mocny i charakterystyczny. Przez przezroczystą szafirową obudowę kołysząca się o 360 stopni postać kołysze się bez przeszkód.

Oprócz fajnego i fajnego designu, ten zegarek jest wyposażony w wyjątkowy „silnik” o wysokiej wydajności – samozwijający się chronograf Breitling B06, certyfikowany przez szwajcarskie oficjalne obserwatorium (COSC). Breitling Bentley B06 Chronograph Black Midnight Carbon Edition jest wyposażony w wyrafinowany system „30-sekundowego chronografu” – wywodzący się z opatentowanego wynalazku Breitling w 1926 roku. Centralne wskazówki chronografu można owinąć wokół tarczy w zaledwie 30 sekund. 1/8 sekundy.

Zegarek posiada również inną globalną ekskluzywną technologię z serii Breitling Bentley Repliki Zegarków: „zmienny obrotomierz” oparty na suwaku pierścienia Breitling. W połączeniu z zegarem można łatwo zmierzyć średnią prędkość, całkowicie niezależnie od czasu, odległości lub prędkości W porównaniu z tradycyjnymi prędkościomierzami trwającymi do 60 sekund, niezwykła wydajność jest oczywista.

Breitling Bentley B06 Timing Repliki Zegarków Midnight Black Carbon Edition jest dostępny w limitowanej edycji 500 sztuk. Można go nosić z czarnym gumowym paskiem z napisem Bentley lub ze specjalnym gumowym paskiem ze skóry krokodyla.
Arcydzieło, które doskonale interpretuje czarny urok i kunszt.

[Parametry techniczne]

Mechanizm: domowy ruch Bit Breitlinga, szwajcarski oficjalny certyfikat obserwatorium (COSC), automatyczne zwijanie, 28 800 wysokich huśtawek na godzinę; 47 klejnotów łożysk; rezerwa mocy na ponad 70 godzin; dokładność pomiaru 1/8 sekundy, z Łączne liczniki 30 sekund, 15 minut i 6 godzin; wyświetlanie kalendarza.
Obudowa: stal czarna (dostępna edycja limitowana na 500 sztuk); Wodoodporność do 100 metrów; Korona wkręcana; Obrotowa ramka przekładni ze zmiennym obrotomierzem (suwak pierścieniowy); Zakrzywiony szafirowy kryształ, dwustronny Odblaskowe wykończenie; przezroczyste szafirowe dno; średnica: 49 mm.
Tarcza: czarna masa perłowa.
Pasek / bransoleta: gumowy krokodyl lub gumowy pasek Bentley.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *