Repliki Zegarków Superocean Héritage II Super Marine Culture II Watch

Rolex Replika

W 2019 roku Breitling Replika przeprojektował Superocean Héritage z okazji 60. rocznicy legendarnego zegarka do nurkowania. W tym roku marka kontynuuje pisanie legend, wprowadzając nowe modele 44 mm i 42 mm, dostępne w kolorze złotym i stalowym.

Historia w tle

Super Ocean Repliki Zegarków (Superocean), który został po raz pierwszy wprowadzony w 1957 roku, został stworzony dla profesjonalnych nurków, ale szybko stał się popularny wśród nurków amatorów i entuzjastów głębokiego nurkowania.
Breitling zachowuje esencję oryginalnego zegarka z kolekcji Superocean Héritage i łączy go z klasycznym wyglądem i najnowocześniejszą technologią. W 2017 roku Breitling przeprojektował kolekcję i starannie zachował rozpoznawalne funkcje zegarka.
Ważną innowacją tego zegarka, która łączy w sobie praktyczność i estetykę, jest nowa ramka ze stali nierdzewnej z twardym, odpornym na zarysowania i super uderzeniem pierścieniem ceramicznym high-tech. Ramka eliminuje metalowy pierścień otaczający pierścień skali minutowej, dzięki czemu ramka i kolor tarczy są jednolite.
Charakterystyczne wskazówki (wskazówki godzin trójkątnych i minut diamentowych) i ekscentryczna skala godzin stożka wywodzą się z oryginalnego projektu z 1957 roku, a świetlna skala czasu dodatkowo poprawia czytelność.
Legendarna przyszłość
W tym roku Super Oceanic Second Generation Repliki Zegarkow (Superocean Héritage II) po raz kolejny rozszerzył swoje członkostwo, wprowadzając olśniewający zegarek 44 mm.
Super Marine Culture II B01 44 Chronograph (The Superocean Héritage II B01 Chronograph 44)

Super Marine Culture II Series B01 44 Rolex Replika to flagowy model tej serii. Wyposażony w samodzielnie wykonany mechanizm 01 marki Breitling, ten model jest dostępny w dwóch wersjach, wszystkie z solidną stalową obudową. Przyciągająca wzrok czarna tarcza z czarnym klasycznym gumowym paskiem Aero Classic oraz uderzająca niebieska tarcza z klasycznym skórzanym paskiem Ocean Classic.
Mechanizm Breitling Self-made 01 jest uznawany za jeden z najbardziej niezawodnych mechanizmów zegarka mechanicznego, z wyraźnym widokiem przezroczystego szafiru. Rezerwa mocy osiągnęła niesamowite 70 godzin lub więcej. Istnieją trzy kontrastujące („Panda”) małe tarcze na godzinie 3, godzinie 6 i godzinie 9.


Super Ocean Culture II Brady Watch (The Superocean Héritage II Chronograph 44)

Istnieją również trzy nowe chronografy Super Marine Culture II 44 z wypróbowanym i przetestowanym automatycznym mechanizmem Breitling 13. Trzy małe tarcze znajdują się na godzinie 6, 9 i 12, a okno kalendarza na 3, dzięki czemu cały chronograf wygląda bardzo dynamicznie.
Chronograf Super Marine Culture II ma dwa modele ze stali nierdzewnej, czarną tarczę z klasycznym morskim stalowym paskiem Ocean Classic oraz niebieską tarczę z doskonałym uzupełnieniem tarczy.

Klasyczny gumowy pasek w klasycznym lotnictwie.

Szczególnie uderzająca jest tarcza ze stali nierdzewnej z 18-karatowym czerwonym złotem i klasyczny pasek ze stali nierdzewnej Ocean Classic.
Super Marine Culture II B20 44 Superocean Héritage II B20 Automatic 44

Super Marine Culture II B20 44 Automatyczny zegarek mechaniczny to trzyigłowy zegarek z mechanizmem Breitling B20. Dostępne w dwóch wersjach ze stali nierdzewnej: czarna tarcza z czarnym klasycznym morskim gumowym paskiem Aero Ocean Classic oraz niebieska tarcza z klasycznym skórzanym paskiem Ocean Classic.
Oszałamiający automatyczny mechaniczny zegarek ze stali nierdzewnej i czerwonego złota super morskiej kultury II B20 44 z czarną tarczą i czarnym klasycznym gumowym paskiem Aero Classic. Ten wyjątkowy styl jest również dostępny w wersji 42 mm.
Kultura super oceanu drugiej generacji Każdy członek rodziny B20 ma okno kalendarza o godzinie 6.
Kaliber Breitling B20 zapewnia do 70 godzin rezerwy mocy dzięki certyfikowanemu automatycznemu zegarkowi mechanicznemu Super Marine Culture II 44, posiadającemu certyfikat Swiss Official Observatory (COSC). Ten potężny automatyczny mechanizm oparty jest na mechanizmie Tudor MT 5612 i ma ekskluzywne wykończenie, które odzwierciedla ścisłą współpracę dwóch wielkich marek w zakresie rozwoju i produkcji ruchów mechanicznych.
Solidna stalowa obudowa z wkręcaną koronką zapewnia wodoodporność do 20 atmosfer (200 m). Rowkowana jednokierunkowa obrotowa ramka ma fluorescencyjną plamkę na godzinie 12 oraz system zębaty o rozmiarze 120 dla precyzyjnej i płynnej obsługi, niezależnie od tego, czy oglądasz czas nurkowania, czy inny czas.
Super Marine Culture II 44 Zegarek będzie nadal legendą, z której marka jest dumna. Chociaż seria jest ściśle związana z oceanem, sprawdza się również na lądzie, na niebie lub wszędzie tam, gdzie użytkownik Breitling chce ją nosić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *