Another Realm of Love Repliki Zegarków Zmodyfikowane zegarki

Wiele lat temu bardzo zainteresowałem się Repliki Zegarkow, a potem nauczyłem się przez wiele kanałów. Myślałem, że to tylko otwarte drzwi, ale kto o tym pomyślał, wpadł do morza oceanów i wymknęło się spod kontroli. Ponieważ dwa główne osiągnięcia przemysłu maszynowego, maszyny Zegarki Repliki i samochody mają podobne cechy, które są również preferowane przez wielu mężczyzn, dlatego często łączą te dwie rzeczy dla analogii. Jednym z interesujących kierunków jest modyfikacja. . Modyfikacja samochodu jest teraz powszechna. Ludzie, którzy bawią się samochodami, na ogół chcą zmodyfikować samochód, z którego są zadowoleni. Dobrzy ludzie modyfikowali dwa świerszcze, a teraz montują cztery świerszcze. Krąg obserwacyjny nie jest wyjątkiem. Są też ludzie, którzy lubią modyfikować Repliki Zegarków Szwajcarskich, bo nic więcej, zabawa kłamie. Oczywiście, podobnie jak w przypadku zmodyfikowanych samochodów, kosztuje to również pieniądze.

Firma Bamford zmieniła nazwę jachtu Replica Watches
Zegarek został zmodyfikowany
 Mówiąc o modyfikacji zegarka, myślę, że muszę wspomnieć o jednej rzeczy, a mianowicie o tym, jak zegarek narodził się w najwcześniejszych dniach. Wszyscy wiemy, że zegarki były popularne w ostatnim stuleciu, ale od kiedy narodził się pierwszy nowoczesny zegarek, a potem zaczął dominować, do tej pory nie przyjęto żadnego oświadczenia. Powszechnie wiadomo jednak, że prawdziwe pojawienie się ery zegarków nie wybuchło nagle w pewnym momencie, ale stopniowo stało się popularne, a wśród nich zegarek zmodyfikowany z zegarka kieszonkowego jest prototypem nowoczesnego zegarka.

Wczesne zegarki zmodyfikowane z zegarków kieszonkowych Po lewej: Audemars Piguet Środek: Omega Po prawej: Patek Philippe
 XIX wiek to czas popularności zegarków kieszonkowych, ale ze względu na ich duży rozmiar przenośność zegarków kieszonkowych wciąż wymagała poprawy. Chociaż zegarki wiszące używane jako dekoracja były małe, ale niełatwe do odczytania, pod koniec XIX wieku niektórzy ludzie zaczęli używać małych zegarków kieszonkowych Uchwyty lub występy w kształcie litery „U” są przyspawane do obudowy, a następnie pasek jest dopasowywany, aby stworzyć zegarek do noszenia. Takie zegarki, które są modyfikowane z małych zegarków kieszonkowych, stają się coraz bardziej popularne na początku XX wieku. W rzeczywistości, ponieważ w tym czasie można było zaprojektować i wyprodukować małe zegarki kieszonkowe, pokazało to, że możliwości badań i rozwoju oraz produkcji małych ruchów były ograniczone tylko do setek lat nawyków projektowania zegarków kieszonkowych, nikt nie zaprojektował go bezpośrednio jako zegarka.

Pierwszy zegarek Hermesa
 Pierwszy zegarek Replica Watches to kolejna sztuczka. Obejmuje on mały zegarek kieszonkowy z futerałem. Ten futerał jest wyposażony w pasek i można go nosić na nadgarstku. Ta modyfikacja nie zniszczyła oryginalnego wyglądu zegarka kieszonkowego, więc jeśli jest zgodny z aktualną koncepcją projektowania mody, może teoretycznie zmienić wiele kształtów i kolorów, które powinny być dość modne.
 Zgadzamy się, że dwie wojny światowe w pierwszej połowie XX wieku, ze względu na potrzeby wojskowe, znacznie przyspieszyły nadejście ery zegarków. W tym czasie warsztaty zegarmistrzowskie zaczęły projektować ruchy, futerały i paski w oparciu o strukturę zegarków zmodyfikowanych z zegarków kieszonkowych, w połączeniu z rozmiarem noszenia, scenami i zwyczajami zegarków, które uważano za prawdziwe zegarki. Zamówienia armii pozwoliły warsztatom zegarmistrzowskim na masową produkcję zegarków, które skorzystały z powojennego rynku cywilnego, a zegarki zaczęły kwitnąć.
Gra z moddingiem, gra z nastrojem
 Mówiąc o czasach współczesnych, różnica między modyfikacją zegarka a modyfikacją samochodu polega na tym, że zegarek jest zbyt mały i zbyt cienki. Wszelkie drobne uszkodzenia w ruchu wewnętrznym mogą wpłynąć na jakość całego zegarka, dlatego konieczne jest porównanie. Wysokie i energochłonne, bardzo niewiele osób modyfikuje zegarek. Modyfikacja nie oznacza jednak, że musisz poruszać nożem podczas ruchu. W większości przypadków musimy jedynie nieznacznie zmodyfikować wygląd, co może przynieść dużo zabawy.

Dzięki różnym kolorom gumek Rubber B, Rolex ma więcej stylów
 Najczęściej zmiana paska jest modyfikacją zegarka. Obecnie istnieje wiele rodzajów pasków, oprócz najpopularniejszych pasów i pasów metalowych, są też pasy nylonowe i pasy gumowe reprezentowane przez styl Nato. Wiele marek zwraca teraz uwagę na modę i wszechstronność, dlatego wprowadziły pewne projekty, które właściciele zegarków mogą łatwo wymienić. Jedną z najbardziej reprezentatywnych marek jest Hublot. Możesz łatwo usunąć oryginalny pasek, bezpośrednio naciskając przycisk na obudowie, a następnie możesz kupić pasek w odpowiednim stylu zgodnie z własnymi preferencjami i rozmiarem. Jest też damski zegarek Montblanc Bohème, a także wygodne urządzenie do zmiany paska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *