Listopadowa aukcja antygulinowa prezentuje rzadkie najlepsze partie

Antiquorum z przyjemnością informuje, że jego aukcja jesienna „Słynna kolekcja nowoczesnych i zabytkowych zegarków” odbędzie się w niedzielę, 19 listopada, w Mandarin Oriental w Genewie. Będzie 613 wybitnych współczesnych i zabytkowych zegarów, których kolekcjonerzy oczekują na aukcję publiczną. Najważniejsze wydarzenia tej jesiennej aukcji są najbardziej wyjątkowym i najbardziej kolekcjonerskim tematem jest niezwykle rzadki prototypowy zegarek z pojedynczym szkarłatem typu Repliki Zegarków oraz seria zegarków Patek Philippe, w tym chronograf kalendarza Patek Philippe Ref. 2499. Zapowiedzi odbędą się w Hongkongu, Szanghaju, Pekinie i Genewie.
    Jest to niezwykle rzadki i wspaniały malowany polichromią ze złotej emalii inkrustowany perłowym zegarem wentylatora muzycznego, z Repliki Zegarkow i widocznymi różowymi i diamentowymi tarczami balansowymi, a twarz wentylatora jest pomalowana akwarelą i złotem. Ten cenny złoty zegar emaliowany jest tylko trzema znanymi zegarami z zegarkami i muzyką. Zegar wentylatora jest niezwykle wspaniały i wyjątkowy, podobnie jak inne dziwaczne i egzotyczne kosztowności wyprodukowane w Genewie na początku XIX wieku, ten zegar wentylatora zawsze był wyłączny dla rodziny królewskiej i najbardziej elitarnych.
    „Zebraliśmy kilka bardzo rzadkich i specjalnych partii, takich jak prototypowy zegarek Zegarki Repliki i zegar wentylatora wentylatora Royal Presentation Fan, który jest naprawdę bardzo ekscytujący i z dumą prezentujemy go na aukcji Antiquorum”, Antiquorum Evan Zimmermann, prezes i dyrektor generalny Gullen, powiedział: „Takie historycznie ważne aukcje oraz seria zegarków Patek Philippe i innych wysokiej klasy zegarków, bez wątpienia ta aukcja jest rzadką okazją, której nie można przegapić. „
Repliki Zegarków Szwajcarskich wykonane
    Firma Antiquorum z dumą prezentuje również pojedynczy czerwony oczekujący patent Rolex Ref.1665 500 m / 1650 stóp Zegarek nurkowy 500 m / 1650 stóp w ramach pojedynczego szkarłatnego badania patentowego Rolex – znany jest tylko jeden z sześciu. Wyprodukowany w 1967 roku, nigdy wcześniej nie pojawiał się na aukcjach, a jest tylko sześć „pojedynczych szkarłatnych liter” Replica Watches, w tym ta specjalna partia. Według badań może to być jedna z dwóch próbek z zaworem bezpieczeństwa. Zegarki te są prototypami do późniejszej masowej produkcji modeli Sea-Dweller, których historia łączy życie i wniosła wielki wkład do ważnych nurków w 1960 roku, czyniąc je najbardziej historycznymi zegarkami w historii Rolex. Jeden z najważniejszych zegarków nurkowych Rolex został sprzedany na aukcji. Został kupiony przez obecnego klienta pod koniec lat 80. XX wieku i został zamknięty w sejfie i nigdy nie był noszony po zakupie, więc zachował dobry stan początkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *