Patek Philippe Ref.5033P-001 „Katedra” kalendarz trzech pytań Repliki Zegarków

Repliki Zegarków Szwajcarskich

Patek Philippe Ref.5033P-001 Kalendarz na trzy pytania „Katedra” Repliki Zegarków ma wiele bardzo atrakcyjnych elementów, ale najpierw jest to subtelny i powściągliwy zegarek. Unikalna obudowa w kształcie beczki i zawiły znak rzymskiej cyfry wskazują, że jest to wysokiej klasy Repliki Zegarków, ale również maskuje techniczną precyzję zegarka.

Trudno uwierzyć, że ten zegarek Ref.5033P-001 istnieje już od 15 lat. Zegarek został wydany w 2002 roku i jest jednym z 10 niestandardowych zegarków platynowych w Katarze. Jednocześnie po raz pierwszy Patek Philippe Repliki Zegarkow zintegrował funkcje trzech pytań i almanachu.

Automatyczny ruch jest uzwojony przez miniaturowy oscylujący ciężar i jest wyposażony w wyjątkowo długi gong dla mechanizmu powtarzającego minuty. Super długie gongi sprawiają, że kwestionariusze są bogatsze i dalej, dlatego nazywane są „katedrą” (dzwony).

Jednym z najbardziej atrakcyjnych elementów tego Repliki Zegarkow jest prostota i równowaga projektu. Mechanizm wspierający funkcję almanachu jest umieszczony z przodu mechanizmu, a młotek z trzema pytaniami i oscylujący ciężar 22K złota zajmują pozycję środkową. Jak zawsze ruch jest znakomicie wykończony i wygrawerowany pieczęcią genewską, która jest świadectwem jakości.

Przód zegarka jest równie elegancki, nie tylko z powodu subtelnej duotonowej tarczy, ale także z powodu idealnego układu okna almanachu. W połączeniu z krótkimi sekundami o godzinie 6 cała twarz jest dynamiczna, fascynująca i niezbyt ostentacyjna.

Patek Philippe Ref.5033P-001 Kalendarz na trzy pytania „Katedra” to połączenie czasu na trzy pytania i funkcji kalendarza, elegancki wygląd, rzadki i rzadki, to idealny wybór dla zaawansowanych kolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *